Naruto TR RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hos Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yabani Otları Yolma(Hiroshi)

4 posters
YazarMesaj
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

exp : 16974

Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Empty
MesajKonu: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:40 pm

Hokage-sama dan görevi almıştı ama içindende itiraz ediyordu."2 tane çok güzel jutsu biliyorum c rank göreve çıkabilmem lazım"diye söyleniyordu bir taraftanda "Ya nasıl çıkabilirimki daha geninim acaba bir üstü rütbe olan chuuninliğe nasıl gecicem"böyle kendi kendine knouşuyordu.Ağır ağır gidiyordu canı sıkılıyordu.Sonrada adrese baktı her attığı adım arasındaki mesafeyi açtı ve biraz hızlandı hemen bitirmek istiyordu görevi uzakta bir yerde bahçe duruyordu oraya koştu kapıda biri vardı yaşlı birisi "Efendim bakarmısınız sizin bahçenizi mi temizleyeceğim?"Ev tam burasıydı sanırım adam da buydu.
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

exp : 27009

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:50 pm

"Evet çocuğum burası.Benim bahçem temizlenecek.Otlar çok fazla uzadı şu aralar o yüzden baş edemiyorum gördüğün gibi biraz da yaşlıyım.Ama 18 imde gibi hissediyorum.Sadece biraz belim ağrıyor.Bu yüzden zaten birini yardıma çağırdım.Akşama kadar bitirirsin heralde evladım.Ben çok yoruldum biraz içeride dinlenicem sana kolay gelsin."

Rp Out:En az 10 üzeri...
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:54 pm

"Efendim Hiç merak etmeyin hemen temizlemeye başlıyacağım.Siz rahatça dinlenebilirsiniz."dedi ve yaşlı adama selam vererek bahçeye girdi.Biraz bahçeye bakındı.Uzaktan durduğu kadar küçük görülmüyordu ve otların boyu çok uzamıştı."Baya zamanımı alıcak sanırım"dedi ve toplamaya başladı.
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

exp : 33110

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:54 pm

'Hiroshi Tatsuki' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 8
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 1:04 pm

Yaşlı adam kanepeden ağır ağır kalkar.Uykudan yeni uyandığı için biraz afallamıştır.Bastonunu alarak kapıya doğru ilerler.Kapıyı açtığında bahçenin tertemiz olduğunu görür.Genini aramak için etrafa bakarken bahçenin arka kısmının büyük bir bölümünün bitmemiş olduğunu görür.Hiroshi o sırada bahçenin o bölümüyle uğraşmaktaydı.
"Hala bitiremedin mi seni küçük.Sabahtan beri uğraşıyorsun.Akşama biter demiştin.Ben bile bu 18lik halimle buranın hepsini toplardım akşama kadar.Şimdi gözüme gözükme yarın tekrar geliceksin ama bunu ücrete yansıtıcam seni küçük velet."
Yaşlı adam elindeki bastonu ikide bir kaldırıyor sinirinden ve kaldırmasıyla birlikte dengesini kaybediyor düşücek gibi oluyordu.

Rp out:Yarın tekrar gelicen Very Happy
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 4:54 pm

"Teşekkürler Hokage-sama"dedi.Yüzünde büyük bir gülümseme vardı.Ağır adımları kapıya yöneldi.Yeni jutsusunu düşünüyor her saniye daha heycanlanıyordu.Aklına dün bitiremediği görev gelmişti."Kahretsin bitiremedim hemen gidip bitirmeliyim yoksa azar işiticem yine"Adımlarını hızlandırarak yaşlı adamın evine yürüdü.Ev görüldüğünde adam tekrar kapının önünde Hiroshiyi bekliyordu yüzündeki ifadeden saatlerdir beklediği ortadaydı.O ifadeyi gören Hiroshi biraz korkuya kapılmıştı adama selam verdiği gibi işin başına geçmeyi planlıyordu ve düşündüğünü yaptı.Tekrar görev yapmaya koyuldu otları hızlı bir biçimde temizliyordu.
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 4:54 pm

'Hiroshi Tatsuki' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 8
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:07 pm

Yaşlı adam kapıda onu bekliyordu.Bahçeye gelip selamına verdikten sonra otları yolmaya başladığını görünce ses çıkarmadı ve içeri girdi.Bir kaç saat sonra yanına geldi ve ona gençliğinde yaptığı şeyleri anlattı.Bizim gençliğimizde insanlar birbirilerinin eşyalarını çalardı.4.ninja savaşı en kanlı savaştı bütün bijuular serbest kalmış bütün köyler yok olmuştu.İnsanlar ölmemek için diğer insanlardan çalıyordu. eski anıları anlatmaya başlayan adam içeri gider ve bir fincan çay getirir ve genine ''Hey evlat gelip bir bardak çay içermisin işin zaten bitti sayılır.''der ve onu dinlendirmek için verdiği çayda anılarını anlatmaya devam eder...
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:20 pm

"Teşekkürler Efendim,anılarınız gerçektende çok güzel."baya bir zaman geçmişti çayını az az yudumluyordu.Birazda olsa sıkılmıştı ama savaş anılarını dinlemeye bayılırdı."Efendim ben artık gidebilirmiyim daha çok çalışıp en iyi ninjalardan biri olmalıyım.Çay içinde teşekkür ederim" bu yaşlı amca için dün olan kanaatleri aniden değişmiş ve bu amcayı çok sevmişti.Yaşlı adama selamını verdi yüzü gülüyordu.Biraz uzaklaşıncada "Kendinize iyi bakın efendim"
diyerek ordan ağırca ayrıldı artık eve gitmeyi düşünüyordu annesini özlemişti.
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:29 pm

Çocuğa verilen görev bitmişti yaşlı adam bugünün ne kadar güzel geçtiğini düşünürken aniden kedilerin seslerini duydu ve ayağındaki lastik terliği fırlatıp ''Lanet kediler bir gün hepinizi zehirlicem hahaha .''der ve kendine gülerek içeri girer.Camından geninin yolda olduğunu gördü.Ödülünü almaya gideceğini düşündü ve camın karşısınaki sallanan koltuğuna oturur oturmaz hafif bir türkü söyleyerek uykuya dalar.

NOT:GÖREV TAMAMLANDI.
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:31 pm

'Uchiha Zanshi' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 20
ADMİN
Akatsuki Lideri
Akatsuki Lideri
ADMİN

exp : 24110

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma(Hiroshi)   Yabani Otları Yolma(Hiroshi) Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 5:32 pm

Görev sonunda

15 Ryo
20 EXP
1 Stat

Kazandınız
https://narutorp.catsboard.com

Yabani Otları Yolma(Hiroshi)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yabani Otları Yolma (Rikku)
» Yabani Otları Yolma ( Konshin )
» Yaşlı Adamın Bahçesindeki Otları Yolma
» Yaşlı Adamın Bahçesindeki Otları Yolma (Nagami)
» Hiroshi`nin Evi