Naruto TR RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hos Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yabani Otları Yolma (Rikku)

3 posters
YazarMesaj
Rikku Al Bhed
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Rikku Al Bhed

exp : 16501

Yabani Otları Yolma (Rikku) Empty
MesajKonu: Yabani Otları Yolma (Rikku)   Yabani Otları Yolma (Rikku) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 10:24 am

Rikku yeni görevi için yavaş yavaş yaşlı adamın evine doğru yürüyordu.Eve girince adamın bahçesinde oturduğunu ve yabani otlara doğru dik dik baktığını gördü.Adamın yanına giderek;

-Merhaba efendim.Ben bahçenizdeki yabani otları yolmak için gelmiştim,dedi ve ardından bahçedeki yabani otlara bakmaya başladı.Bakarkende adamın ne diyeceğini bekliyordu.Çünkü adam yaşlıydı ve kulakları biraz ağır işitiyordu.Rikku adaın cevap vermediğini görünce biraz bağırarak cümlesini tekrarladı;

-Merhaba efendim!Ben bahçenizdeki yabani otları yolmak için geldim.
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

exp : 27009

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma (Rikku)   Yabani Otları Yolma (Rikku) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:01 am

"Evladım hoşgeldin.Bahçemdeki otlar çok uzadı ama gördüğün gibi benden geçti o dönem artık yetişemiyorum onlara.O yüzden yardım istedim zaten belimde ağrıyor.Sen şu bahçe işini halledersin ben içeride biraz dinlenicem bugün çok yoruldum 2 defa bahçeye gelip gittim."
Yaşlı adam elindeki sopasıyla beraber ağı ağır yolalıyordu bu da Rikku için başlama işaretiydi...

Rp out: en az 10 üzeri...
Rikku Al Bhed
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Rikku Al Bhed

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma (Rikku)   Yabani Otları Yolma (Rikku) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:17 am

Rikku yaşlı adamın söylediklerinden sonra öncelikle yaşlı adama doğru gülümsemişti ve ardından bahçeye doğru yürümeye başlamıştı.Otlar arka bahçedeydi.Bunun için öncelikle evin içerisine girdi ve ardından arka kapıya doğru yöneldi.Kapı tokmağını çevirerek kapıyı açtı ve bahçeye girdi.Bahçede birçok yabani ot olduğunu görünce yetiştiremeyeceğini düşünerek heyecanlansada yinede koskoca bir günü vardı ve bu bahçeyi elbette temizleyecekti ve bunu için de hemen başlamalıydı.Ama öncelikle otları yolarken yorulmasın diye ısınmaya başladı.Ellerini ve ayaklarını ileri geri ve sağa sola doğru salladı ve ardından başı ile aynı hareketler tekrarladı.Artık hazırdı ve otları yolmaya başlamıştı.
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

exp : 33110

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma (Rikku)   Yabani Otları Yolma (Rikku) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 11:17 am

'Rikku Al Bhed' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 7
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

exp : 27009

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma (Rikku)   Yabani Otları Yolma (Rikku) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:10 pm

Otlara yolmaya başlayan Rikku biraz ağırkanlıydı.Otları yolarken biraz oyalanmıştı bu yüzden akşam olduğunda hala otlarla uğraşıyordu.Görevini zamanında yapamayan Rikku bunu telafi etmek için ertesi günde gelmesi gerekebilirdi.
"Evladım bitiremedin mi hala? Sabahtan beri çene çalıyorsun o kadar zamanda şu işimi yapıverseydin şimdiye bitmişti.Bu yüzden biz size para veriyoruz.Bugün bitiremedin ama yarın gel bitir buradaki işi yoksa para mara alamazsın.Ben çok yoruldum içeri gidiyorum bugün 3 defa bahçeye çıktım."

Rp Out:Yarın tekrar gelip göreve devam ediceksin... Very Happy
Rikku Al Bhed
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Rikku Al Bhed

MesajKonu: Geri: Yabani Otları Yolma (Rikku)   Yabani Otları Yolma (Rikku) Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:18 pm

Rp out:Ne kadar bahtsız bir insanım ben.

Yabani Otları Yolma (Rikku)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yabani Otları Yolma ( Konshin )
» Yabani Otları Yolma(Hiroshi)
» Yaşlı Adamın Bahçesindeki Otları Yolma
» Yaşlı Adamın Bahçesindeki Otları Yolma (Nagami)
» Rikku'nun Evi