Naruto TR RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hos Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hiroshi Taksuki

2 posters
YazarMesaj
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

exp : 16974

Hiroshi Taksuki Empty
MesajKonu: Hiroshi Taksuki   Hiroshi Taksuki Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 1:33 am

Ryu aniden yok olmuştu.Hepsi belki onun suçuydu.Yasak ormana gelmemelilerdi.Biraz endişeliydi.Yasak ormandan çıkarken hızlıydı ve koşuyordu.Ama artık yorulmuştu yarası çok kötü sızlıyordu.Çok kan kaybetmişti iyiki sızlıyordu şifalı ot belki biraz yaramıştı.Hastaneye gitmek için her attığı adımda ah sesi çıkıyor canı azda olsa yanıyordu.Artık neredeyse varmıştı.Bahçeden içeri girdi adımlarını hızlandırdı canı yanmaya başlamıştı ama az sonraki rahatlığı düşününce bu acı hiç birşeydi.Giriş kapısına yakındı ve ses tonunu yükselterek "Kimse yokmu,yardıma ihtiyacım çok acil lütfen yardım edin" ses tonu gittikçe kısılıyordu.Hala kimse gelmemişti.Artık içeriye girmişti heryer bomboştu."Neee yemek arasınamı denk geldim kahretsin buralarda bir yerde doktor yada hemşire olmalı."Hastanenin uzun ve löş ışıklı koridorlarında ağır ağır "Bana yardım edin"diye bağırıyordu.
"Çocuğum ne oldu sana böyle,kendini bana bırak seni en kısa zamanda eski haline getireceğim merak etme." ve doktor çakra tedavisine başlamıştı.

En son Hiroshi Taksuki tarafından Perş. Haz. 25, 2009 1:40 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

exp : 33110

Hiroshi Taksuki Empty
MesajKonu: Geri: Hiroshi Taksuki   Hiroshi Taksuki Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 1:38 am

'Hiroshi Taksuki' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 17
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Hiroshi Taksuki Empty
MesajKonu: Geri: Hiroshi Taksuki   Hiroshi Taksuki Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 1:44 am

Hiroshi:
-Sağolun efendim aaaa.... canım çok yanıyor.Her saniye acı artıyordu yaraya baktığında ise etine yapışmış olan ufak şifalı otlar duruyordu yavaş yavaş şişmişti her an iltahap kapabilirdi çok endişeli idi.
Doktor:
-Merak etme bak gittikçe kapanıyor.Sen bu otu nasıl buldun sana bunu kim dedi.Bu ot hem kanamanı durdurmuş hemde yaranın iltahap kapmasını çok küçük bir seviyeye indirmiş için rahat olsun.
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

exp : 33110

Hiroshi Taksuki Empty
MesajKonu: Geri: Hiroshi Taksuki   Hiroshi Taksuki Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 1:44 am

'Hiroshi Taksuki' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 3
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Hiroshi Taksuki Empty
MesajKonu: Geri: Hiroshi Taksuki   Hiroshi Taksuki Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 2:04 am

Hiroshi:
-Çok teşekkür ederim efendim ahhh...Kıpırdamıştı omzu yanmıştı biraz.
Doktor:
-Verdiğim ilaçları kullan evlat kısa sürede iyleşirsin kullandığın bitki seni daha kötü hale getirebilirdide.Dikkat etmen iyi olur.Kendini iyi hissediyordu antrenman yapabilirdi sonuçta omzunu kasmıyordu.Hiroshi:
-Hoşkalın efendim!!!

Hiroshi Taksuki
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hiroshi Taksuki
» Hiroshi Taksuki Antrenman
» Hiroshi`nin Evi
» Yabani Otları Yolma(Hiroshi)