Naruto TR RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hos Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karşılaşma

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

exp : 16980

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:12 pm

Hyuuga olan çocuğu arıyordu hastenin önünden geçmişti belkide çocuk korkmuştu.Bunu asla bilemezdi durmaksızın arıyordu ama sonuç alamıyordu.Karnıda acıkmıştı Ramenciye uğradı.Bir kase ramen yedikten sonra parayı ödedi ve ayrıldı belki buraya yakın oturuyordu belkide görebilirdi o çocuğu.Defalarca yanına aldıklarını kontrol etmişti yine kontrol edicekti belki biri düşmüş olabilirdi.Yüzü asık,kaşlarını çatmış bir şekilde geziniyordu saatlerdir çocuğu arıyordu ama bir türlü bulamıyordu.Eve gitmeyi planlamıştı biraz daha yürüdükten sonra sanki o çocuğun sesini duymuştu.Antrenman salonun yakınında idi adımlarını hızlandırdı Ryu karşısında idi antrenman salonunun kapısı kilitliydi.Belliki ona bağırıyordu."Heyy..Neden bu kadar sinirlisin Ryu?Maçımızı unuttunmu?"
Ryuzaki Hyuuga
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuzaki Hyuuga

exp : 16798

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:26 pm

Ryuzaki sinirli bir şekilde bağırıken yanına Hiro gelmişti.Ryu, "Ne diyorsun sen salak maçımız dündü unuttunmu.Seni aradım ama bulamadım."Dedi Hiro ona sölememişti bir gün ileriye alınacağını.Galia korkmuştu veya daha çok çalışmak istemişti."peki ozaman nerde olucak maç".Diye sordu Ryuzaki hemen maçı yenip gitmek istiyordu bu çileden kurtulmak istiyordu.Yinede Hiroshiyi arkadaş olarak görmeye başlıyordu.Galiba Hiro onu bir üşman gibi görüyordu.Şimdi bunu boşverip maçı düşünüyordu Ryu.Kazanacağı anı düşünüyordu.Kendisini dinçte hissediyordu Hiro'nun kazanması biraz zor gibi gözüküyordu.
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:32 pm

"Sabahtan beri seni arıyorum bende dün önemli işlerim vardı.Hmm...Maç için güzel bir yer biliyorum annem bashetmişti bir kerede gidip baktım ama yasak ormanda belki korkarsın gelmeyebilirsin ama çok uygun bir yer."Bunları sinsi bir gülümseme ile söylemişt ardındanda aralıksız bir şekilde"Gelmek istiyorsan beni takip et"dedi ve Ryuusuke sensei gibi yürümeye başladı.Hızlı bir şekilde ilerlemeye başladı.Onun bu bir kaç günlük zaman diliminde ne öğrendiğini çok merak ediyordu nede olsa savaşta görücekti.
Ryuzaki Hyuuga
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuzaki Hyuuga

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:37 pm

"Sabahtan beri seni arıyorum bende dün önemli işlerim vardı.Hmm...Maç için güzel bir yer biliyorum annem bashetmişti bir kerede gidip baktım ama yasak ormanda belki korkarsın gelmeyebilirsin ama çok uygun bir yer."Dediğini duyduktan sonra sinsi gulumsediğini hissetti aslında oraya gitmemeliydi çünkü orasını bilmiyordu Hiro hızlıca ilerlemeye başlamıştı bile Ryuzaki de arkasına geçti."Benim korktuğumu düşünüyorsan yanılıyorsun Hiro"dedi.Aslında korkmuyordu ama onun bildiği biyer olması onu korkutuyordu etrafı biliyordu ondan gizlenmesi an meselesi olabilirdi."Önemli işlerinmi vardı neymiş o önemli işler maçtan daha önemli olan işler"
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:44 pm

"Biraz isteksiz görünüyorsun karar sana kalmış gelmek istiyorsan hızlı yürürsün.Özel işlerimmi boşver onların seni ilgilendiriceğini sanmıyorum."yüzü asılmıştı.Sestonu biraz kabalaştı önceden sadece dalga geçiyordu ama şimdi ciddileşmişti çünkü en sevmediği iş ona özel meselelerin sorulması idi belki ileride bunu atlatabilirdi.
"Klanın hankında çok fazla bilgiye sahip oldum gerçektende Kekkai Genkai niz çok güçlü ama ne yazıkki benim herhangi bir kenkai genkai m yok ben seni sadece normal yeteneklerle alt ediceğim.Ayrıca benle dövüşürken klanına laik bir insan olmanı umuyorum."yüzü asılmıştı çünkü kendine has bir yeteneği yoktu.
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

exp : 17705

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 1:49 pm

RP Out: E başlasanız artık Smile Yoksa yarına falan bitirirsiniz anca bu dövüşü Smile
Ryuzaki Hyuuga
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuzaki Hyuuga

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 2:09 pm

"Biraz isteksiz görünüyorsun karar sana kalmış gelmek istiyorsun hızlı yürürsün.Özel işlerimmi boşver onların seni ilgilendiriceğini sanmıyorum."
"Klanın hankında çok fazla bilgiye sahip oldum gerçektende Kekkai Genkai niz çok güçlü ama ne yazıkki benim yok ben seni sadece kendi yeteneklerimle alt ediceğim.Ayrıca benle dövüşürken klanına laik bir insan olmanı umuyorum."
yüzü asılmıştı çünkü kendine has bir yeteneği yoktu.Ryu "isteksiz görünmüyorum sadece oyununa kanmadım haberin olsun"dedi."demek klanım hakkında bayağ bilgiye sahip oldun bunları bilsen ne işine yararki"Dedi.İşi zordu demek bikaç şey biliyor diye düşündü ama tenketsu işini bilmiyordu kesin diye düşündü."İnanki klanıma laik olucam sende kendi klanına laik ol hiç bi güzü olmasa bile klanından dışlanmak kötü olabilir"dedi.
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 6:56 pm

Çitlerden atladıktan sonra ağaçların üstünden gidiyordu "Oyun mu?Ne oyunu?Ben hile yapmam.Hiç bir endişen olmasın ayrıca merak etme ben klanıma fazlası ile laik olucağım."Biraz daha hızlandı son kurduğu cümle daha da hırslandırmıştı onu.
Acaba o gözlere sahip birisi kendisinin ninjutsusundan kaçabilirmiydiki o kadar yeteneklimiydi karşısındaki.Çatkalarını çattı ve sessiz bir şekilde Onu Kesinlikle Yenicem Kimse beni durduramaz!!!dedi.Biraz daha gittikten sonra durmuştu."İşte burası"dedi.Etraf çimenlikti bazı yerlerde ise çakıl taşları vardı.Etrafı ağaçlarla kaplanmış yanda ufak bir dere vardı."Hadi Başlayalım"dedi ve elinde koşarken tuttuğu kunaisini biraz çevirdi ve gardını aldı.
Ryuzaki Hyuuga
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuzaki Hyuuga

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:37 pm

Ryuzaki sabırsızlanmaya başlamıştı.Çitlerden geçip savaş alanına gelince Hiro'nun gardını aldığını gördü.Yavaşça esen rüzgar Ryu'nun saçlarını havalandırıyordu.Etrafa bir göz atıp bir gözlem haritası çıkardığı zaman yavaşça Hiroshi'nin önünde durdu.Başlıyacaklarızamanı bekliyordu ilk hamleyi onun yapmasına izin vericekti.Bu onun güçsüz olduğunu anlaması içindi.Bu güçte Ryu'yu yenmesi olanaksız diye düşünüyordu Ryu.Yavaşça sol ayağındaki küçük cüzdan gibi çantadan bir kunai çıkarttı.Yavaşça "E hadi ozaman başlayalım"Dedi.Kazanacağından emindi.
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:45 pm

Hiroshi:
"Tamam başlıyorum"dedi ve elinde tuttuğu kunaiyi Ryu ya atarak peşinden koşmaya başladı ardından 2 tane kunai daha salladı ve çakrasını ayağına yönlendirip bir ağaca çıktı.
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:47 pm

.....
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

exp : 33116

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:47 pm

'Hiroshi Taksuki' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 5
Kiseki Izumi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Kiseki Izumi

exp : 18282

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:51 pm

Dm: Atılan kunailerin üçü de Ryuzaki'yi ıskalar. Hiroshi ise ağaca tırmanmıştır.
Ryuzaki Hyuuga
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuzaki Hyuuga

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:57 pm

Ryu "Demek karşında biri dursa bir kunai ile vuramassın okadarmı beceriksizsin"Dedi.Yavaşça onu izliyordu şu an pek bi hamle yapmıyıcaktı hızlıca çıktığı ağaca doğru koştu ve oda tırmanmaya başladı.Bu arada ellindeki kunai yi Hironun arkasına geçerek boynuna dayadı.bir şey yapmıyıcaktı ama onun gözünü korkutmak istiyordu."Bu maçı şimdi ciddiye alıcam"Diyerek kunai yi beline saplamaya çalıştı.
Ryuzaki Hyuuga
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuzaki Hyuuga

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:59 pm

...Sory
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 10:59 pm

'Ryuzaki Hyuuga' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 5
Kiseki Izumi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Kiseki Izumi

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:01 pm

Dm: 5 + taijutsu bonusu. 6. Ancak Rp'ne göre iyi bir şey söyleyemeyeceğim. Hiroshi senden kurtulur. Sende kunaiyi saplayamazsın. Hiroshi, kurtulma Rp'sini yaz saldırıdan önce. Arada bir satır boşluk bırak. Eğer başarılı olmak istiyorsan güzel olsun ^^
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:15 pm

Arkasında aniden Ryuyu görünce heycanlanır.Gözleri faltaşı gibi olmuştur.Ağzı biraz açılmış ve aniden donmuştur."Bu...Bu...Buda ne böyle ne kadar hızlısın"der.Arkasındaki Ryu ya "Beni okadar hafife alma"der.Aniden Ryu`ya döner ve kolları ile Ryuzaki nin omzunu tutar ve Ryuzaki yi aşağı doğru hafifçe iterken "Hoşçakal Ryu" der.Sonrada ayakları ile omzuna basarak kendini yukarıya doğru iter."Huh daha maçın başında az kalsın yakalanıyordum"der.
Biraz daha ağaçta yürür ve yere doğru koşmaya başlar aşağıya düşen Ryuzaki`ye bir kaç tane kunai fırlatır.Ama halen aşağı doğru gidiyordur.İlk başta yaptığı gibi kunailerin arkasından tekrar Ryuzakiye vurmak için koşmaya başlar.
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:15 pm

'20lik Zar' : 9
Kiseki Izumi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Kiseki Izumi

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:19 pm

Dm: Ryu yere fazla bir zarar almadan iner. Atılan kunailer ise Ryu'nun kolunu sıyırır. Çok olmasada biraz acı vermektedirler.
Ryuzaki Hyuuga
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuzaki Hyuuga

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:26 pm

Ryu çok acımasada hemen arkasındaki çalıları düşünür aslında planladığı budur.Arkaya doğru taklalar atarak çimenlerin içine girer yarası hafiçe acıyordur.El mührünü yapar ve ikitane bunshin oluşturur.Bunlardan birtanesi çimenlikten çıkar.Yavaşça yürüyerek "Artık ciddileşiyorum"der diğer bunshin ise ağaçların arkasına geçer.Oradan Hiro'yu izler Ryu ya doğru koşuyordur.Ama bunshin Ryu'ya.Gerçek Ryu ise Hiro'nun arkasındaki bir kaç ağaca yerleşmiştir olanları izliyordur biraz dinlenmek için oturuyordu.Yarası çok acımasada yarayı sarmak için atletincen bir parça kopartıp sarar."Şimdi hazırım"Diyerek ayağ kalkar.Dieğr bunshin ise fake vermek için ses çıkartı.Bu arada Ryu hızlıca dallardan zıplayarak yaklaşmaktadır.Bir kuani çıkartıp Hiro'ya fırlatır aniden bir yan geçiş ile Hiro.Nun sağına geçmiştir.Oradan Hiroyu izlemektedir.
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:26 pm

'Ryuzaki Hyuuga' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 16
Kiseki Izumi
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Kiseki Izumi

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:33 pm

Dm: Aradaki Exp farkından +1. Karşındaki Ryu'ya odaklanmışken Hiroshi'yi farkedemediği bir yerden gelen kunai vurur. Tam omzuna denk gelir. Yara gayet derin ve acı vericidir. Sağ taraftan gelen bir ses ise dikkatini çeker. Karşındaki Ryuzaki duman olur.
Hiroshi Tatsuki
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hiroshi Tatsuki

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:54 pm

"Aaaa...Kahretsin bu acıttı acil uzaklaşmam lazım" yüzünde ekşi bir ifade vardı ilk defa böyle canı acıyordu.Çok hızlı bir şekilde kaçtı ve çalıların arkasına saklandı."Acaba gördümü"Kunai iyi çıkartırken ise okadar çok bağırmak istiyorduki ama bir türlü çıkartamıyordu "Sanırım bunu hemen yapmam gerek" sonrada kunai yi aniden çekti.İnanılmaz bir acı ve çok fazla kan vardı.Biran önce birşeyler yapmalıydı.Annesinin sürekli bashettiği şifalı otları arıyordu.Sonunda biraz bulmuştu ve elbisesinin kollarından biri yırtarak o şifalı otu yarasına sardı."Ahhh...Bu nekadar fazla acı veriyor"yarasına baskı yaptıkça canı acıyor yüzü dahada ekşiyordu."Bu kadar yeter sanırım"dedi.
Haha en iyi saldırın bumu canımı bile acıtmadı"bunları söylerken yüzünden canının azıcık yandığı anlaşılıyordu ve aniden koşmaya başladı cep çantasına baktı 0 kunaisi vardı."Kahretsin!!Keşke o kanlı kunaiyi alsaydımdedi ve yönünü hızlı bir şekilde değiştirdi koştukça kolu acıyordu ve onu yavaşlatıyordu.Ağaca doğru koştu sonrada "Bunshin No Jutsu!!!"dedi artık 3 taneydi ve hepsi başka bir tarafa koştu.

En son Hiroshi Taksuki tarafından Perş. Haz. 25, 2009 12:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

Karşılaşma Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma   Karşılaşma Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:54 pm

'20lik Zar' : 2

Karşılaşma
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki