Naruto TR RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hos Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

B sınıfı

+6
Rikku Al Bhed
Akazukin Konshin
DM
Hyuuga Rei
Ryuusuke Mekato
Shodaime Yami
10 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

exp : 27009

B sınıfı Empty
MesajKonu: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 12:20 pm

A dersliğindeki dersleri kaçıranlar burada eğitimlerini alabilirler.
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

exp : 17699

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 5:10 pm

Bir yandan akademinin kalabalık sayılabilecek koridorunda yürürken bir yandan da neden böyle bir şey istedim ki? diye düşünüyordu.Ama bunu düşünmek için artık çok geçti.İki gün önce akademiye gelmiş ve ders vermek için bir sınıf istemişti.Ona da tek boş sınıf olan ilk kademelerin ikinci postası verilmişti.İlk derse gelmeyen yada yetişemeyen öğrencilere ders verecekti.Belki ilk birkaç ders öğrenciler saatleri tam bilmediğinden kendi sınıfı daha kalabalık olabilirdi ama sonradan kendi sınıfındaki öğrenci sayısı azalıp çoğu ilk sınıfta ders almaya başlayacaktı. "Daha iyi" diye mırıldandı Mekato.Ne kadar son zamanlarda insanlarla sosyalleşme çabası içine girmeye kararlı olsa da hala çok kalabalık ortamlarda bulunmayı sevmiyordu.Ayakkabıları akademinin tahta zemininde ilginç sesler çıkarırken sınıfın kapısını açtı ve öğretmenler için ayrılmış kürsünün arkasındaki sandalyesine yerleşip sırtını dayadı,ardından umursamazca ayaklarını kaldırıp kürsünün üstünde çapraz şekilde birleştirdi.Hemen sonra ellerini de başının arkasına alarak,bir gözü hala kapıdayken rahatlayıp dersi nasıl anlatacağını düşünmeye başladı.Fazla zor olmasa gerekti.Yalnızca birkaç temel jutsu hakkında temel bilgileri verip uygulamalı ders yapacaktı o kadar..
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 7:12 pm

Edit: Flood için üzgünüm ama ders saati bitmiş olsa gerek.Ondan ayrılıyorum Smile

Birkaç saatlik bekleyişin ardından hiçbir öğrencinin gelmeyişi sonucu Mekato oturduğu yerden kalkıp dikleşti.Bu saatten sonra öğrenci gelse de kabul edemezdi,ders saati çoktan bitmişti.Boynunu hafifçe sağa sola doğru eğerek uyuşukluğunu giderdi ve kapıya doğru yöneldi.Sınıftan çıkarken akademide kalmış son birkaç kişinin sesleri kulağında yankılanıyordu.Hiçbirini umursamadan yoluna devam etti ve akademiden çıktığında havanın yeterince kararmış olduğunu gördü.Ramenciye gidip güzel birşeyler yiyebilirdi belki..
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 5:57 pm

RP Out: Yine flood ama Laughing Eh kusra bakmassınız artık Smile

Deri botları parke zeminde ilginç sesler çıkarırken Mekato akademide ilerlemekteydi.Çoğu zaman olduğu gibi elleri pantolunun ceplerindeydi ve sırtını hafifçe kamburlaştırmıştı.Yüzündeki bezgin ifade akademidekilere ruh halini yeterince yansıtmaktaydı.Ne halt yemeye akademide bir derslik istemişti ki?Peh..

Yine geçen gün geldiği sınıfa geldiğinde kapıyı yavaşça açıp gözleriyle içeriyi yokladı.Anlaşılan yine kimse ondan önce burada değildi,ve ondan sonra da kimse gelmeyecekti.Daha iyi diye düşündü kendi kendine.En azından yalnız kalabiliyordu ve kafasını dinlendirebiliyordu.Yakında yeni bir göreve çıkacaktı,kafasında çözülmemiş problemlerle yola çıkması büyük sorunlara yol açabilirdi.Sınıf birkaç gün önce kendisi nasıl bıraktıysa öyle durmaktaydı.Gözlerini devirerek öğretmenler için ayrılmış kürsünün arkasındaki sandalyeye oturdu ve ayaklarını kaldırarak kürsünün üzerinde bacak bacak üstüne attı.Ardından sandalyede biraz yayılarak ellerini başının arkasına aldı ve kafasını tavana kaldırarak,bir gözü hala kapıda beklemeye başladı..
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

exp : 16524

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:14 pm

Akademinin ilk günü...Rei hiç bi zaman akademiye gitmek istemediğinden bütün gün babasından kaçmıştı.O diğer çocuklar gibi babasını falan akademiye sürüklemek istemiyordu.Aksine babası onu gördüğü yerde akademiye sürükleyecekti....

Saat bir hayli geç olmuştu.Akademinin bittiğini düşünen Rei ,saklandığı yerden yani dolabın arkasından çıkıp evin içinde gezinirken bi anda babası onun kolundan tutarak Gel bakalım ufaklık!!Akademi bitmiş sanabilirsin ama geç kalanlar için de ders var !! Rei babasına hafifçe gülümserken içinden de Lanet Olsuuun!!diye bağırıyordu.Yapacak başka bir şey yoktu.İlk gün ve o da her çocuk gibi akademiye gitmek zorundaydı.Paşa paşa hemde Very Happy...

Rei babasının gelmesini istemiyordu.Çünkü bu onun çocuk olduğunun bir göstergesiydi.Diğer çocuklar gibi değildi..Olamazdı da..Ağır adımlarla kapıya doğru yöneldi ve kapıyı açtıktan sonra akademiye doğru gitmeye başladı....

15 dk sonra...

Rei daha önceden 1.5 saatte geldiği yere babasının zorlamasıyla 15 dk da gelmişti.Akademinin kendisine göre bi hayli büyük bir kapısı vardı.Ve Rei tam da o kapının önündeydi.Derin bir Öffff..çektikten sonra o solgun yüzünü biraz daha solduran korkunç byakuganlarını pörleterek içeri girdi.Akademinin zemini bir hayli kötüydü.Ama Reiyi alakadar etmiyordu.Zaten derslik ve çocuk kokuyordu burası..Sanki kendisi çok apayrı bişey kokuyormuş gibi..Ama Rei kendi kokusunu ve akademi kokusunu sevmiyordu....

Neyse konumuza dönecek olursak..Rei,B dersliğini arıyordu.Çünkü girişte geç gelenler için B dersliğine gitmeleri söyleyen bir yazı dikkatini çekmişti.Ağır ve sessiz bir şekilde B dersliğinin kapısını araladı.İçeriye kapıyı kapatmadan girdi ve etrafına bakınmaya başladı.Gözüne hiç bişey ilişmiyordu.Sadece içeride Rei için uyuz sayılabilecek birisi vardı.Bacağını kürsüye atması bile Reinin ona sinir olmasına yetmişti...Ne kadar uyuz olursa olsun ..Sonuçta biriydi işte BU yüzden Rei onu fazla takmadan ilk bulduğu sıraya kuruldu ve boş boş karşıdaki tahtaya bakmaya başladı..Içinden ders yapmamayı umuyordu.Bu saatte hiç ders falan kaldıracak durumda değildi...
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:25 pm

Gelmesinden 15 dakika sonra kapı hafifçe aralandı.İçeri uğursuz görünüşlü ve gözlerini milleti başarısızca korkutmaya çalışır gibi pörtlermiş byakuganlı bir velet girmişti.Ancak diğer öğrenciler gibi Mekato'nun önüne gelip kendisini tanıtacağını düşündüğünde hafifçe gözlerini devirdi.Ama beklediği olmadı.Byakuganlı velet onu umursamazca sıralardan birine oturmuş ve boş gözlerle tahtaya bakmaya başlamıştı.Yüzünde bir ifadesizlikle Mekato ayaklarını yavaşça kürsüden indirdi ve bu kez yerde bacak bacak üstüne attı.Az önceki pozisyon sebebiyle biraz ayakları uyuşmuştu evet..Yeniden rahat bir pozisyon aldığında çocuğa dönerek ifadesiz sesiyle konuştu; "Hey velet.Beni diğer öğretmenlere benzetme.Senin yanına gelip adın nedir şekerim diye sormayacağım.Kendinle ilgilenilmesini istiyorsan ayağa kalkıp kendini tanıt.Yoksa cidden oraya gelip lanet ukala kıçını tekmeleyeceğim."Sözlerini bitirdikten sonra umursamaz bakışlarıyla çocuğa bakmaya devam etti.En azından bir tepki bekliyordu.
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:37 pm

Rei ,akademinin bir baş belası saçmalık abidesi olduğunu düşünürken kötü akademi lafın üzerine gelir diye bi laf vardır ya tam da düşündüğü şey başına gelmişti.Uyuz kişi konuşmaya başlamıştı ve Reiye hakaret ediyordu.Ilk başta anlattığına göre sanırım senseiydi.Ama bu onun umurunda değildi.Onu burada bıraksa babası üzülmesin diye ömür boyu bu sıkıcı yerde oturabilirdi....

Rei,kendisini biraz sert zanneden bu hocaya doğru döndü ve konuşmaya başladı Hey Sadist! Bunun gerçekten umurumda olduğunu mu sanıyorsun.. Ayrıca kendimi tanıtmama ve beni tanımana da gerek yok.... Babam Hyuuga Sainin zoruyla burdayım..Neymiş efendim her Hyuuga klan üyesi ninja olmak zorundaymış bak bak ..Kusura bakma ama sana gerçekten çok uyuz oldum..Ayrıca hiç de sensei gibi durmuyorsundedi ona gözlerini daha çok pörtleterek ve tekrar kafasını tahtaya dönüp boş boş bakmaya başladı.Büyük ihtimal saniyeler sonra dayak yiyecekti.Ama olsun bu onu fazla ilgilendirmemekle beraber bu da onun akademiden ayrılması içinbir sebep bile olabilirdi..
Very Happy
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 6:53 pm

Çocuğun leflarından sonra gözlerini devirdi ve her zamanki bezgin haline döndüve kendi kendine mırıldandı;"Cidden işe yaramıyor ha?"Yavaşça sandalyesinden kalkarak sandalyeyi kavradığı gibi çocuğun oturduğu en öndeki sıranın önüne koydu ve oturarak bezgin ve ifadesiz sesiyle konuşmaya başladı;"Kötü adam numarası üzerinde yaramayacak ha velet?O zaman uzlaşmacı yöntemi deneyelim.Hem bir Hyuuga olduğunu söylüyorsun,hem de akademiye zorla gönderildiğini.Bu hiçte iyiye alamet değil.Hyuuga'lar ne kadar iyimser bir klan olarak görülse de eğitim ve disiplin klan içinde çok önemlidir.Sanırım bunu benden daha iyi bilirsin."Bunun neyi değiştireceğini düşünerek yine gözlerini devirdi ama birkaç saniye sonra yeniden velede dönerek konuşmaya devam etti;"Disiplin çok sıkıcıdır evet,ama her ailenin yeni nesilini yetiştirme şekli farklıdır.Kimisi çocuğu rahat bırakarak onun sorumluluklarını kendi kazanmasını sağlarlar.Kimileri disiplinle eğitirler çocuklarını.Bunu yeterince iyi anladığını varsayıyorum.Ama iki yöntem sonucunda da sorumlu ve bilinçli ninjalar yetişir.Çok güçlü demiyorum,sorumlu ve bilinçli.İstersen tek bir hareketinle Hokage Dağı'nı patlatabilecek gücün olsun,sorumluluğun ve bilincin yerinde olmadığı sürece bir şey elde edemessin.Ninja olmak istemediğini söylüyorsun,madem bu kadar kararlısın,neden babanın karşısına çıkıp bunu onun yüzüne direk olarak söylemiyorsun?Korkuyor musun velet.Ya da yalnızca ona saygı duyduğundan dolayı mı böyle?Ona saygı duyduğuna inanıyorsan yanılıyorsun.Ona cidden saygı duysaydın en azından akademide tavırlarını düzeltirdin.Dışarıda ne yaptığın hiçbir şekilde umrumda değil.İstersen bu dersten çıktıktan sonra git kendini uçurumdan at.Ama bu ders boyunca beni dinlemek zorundasın.İstemiyorsan sınıftan çıkabilirsin.Ama kalırsan en azından sana ileride yarayacak birkaç şey daha öğretebilirim."
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:11 pm

Rei,boş boş tahtaya bakmaya devam ederken uyuz kişinin yanına geldiğini gördü.Sanırım dayağı yiyecekti.Ama başka bir metod uygulayacağını söyleyince bi an şaşırdı.Evet ninja kendisiyle cidden konuşmaya başlamıştı.Ilk başta söylediklerine pek aldırış etmediysede sonra dediklerini dinledi ama dinlememiş gibi yaptı .

Babasına saygı duymadığından bahsediyordu.Bu nasıl bi laftı?Rei nin gözleri dönmüştü.O konuşuyordu ama Rei öyle bir haldeydi ki onu dinleyemiyordu. ''Ninja olmak istemediğini söylüyorsun,madem bu kadar kararlısın,neden babanın karşısına çıkıp bunu onun yüzüne direk olarak söylemiyorsun?Korkuyor musun velet.Ya da yalnızca ona saygı duyduğundan dolayı mı böyle?Ona saygı duyduğuna inanıyorsan yanılıyorsun.Ona cidden saygı duysaydın en azından akademide tavırlarını düzeltirdin...'' ... Bu sözler o konuşurken hala kafasının içinde zonkluyordu.O nasıl böyle konuşabliyordu.Hem de en güvendiği en çok sevdiği saygı duyduğu kişiyi babası hakkında ... ? Yok yok buna izin veremezdi.. Aslaa !! ..

Rei ,Sensei bozuntusunun sözlerini bitirmesininin ardından gözlerinden yaşlar akmaya başladı... Lanet olası !! Nasıl böyle konuşabilirsin...Babam haricinde bu dünya boş .. Gereksiz.. Hiç biriniz umurumda değilsiniz..Ne sen ne de senin dersin..Ne de bu köy.. Ninjalık..Sadece babam .. Beni bu yaşama bağlayan tek şey Babam!! Annemi kaybettiğimden beri benim için bitti bu hayat anlıyo musun pislik canın cehenneme !!Annem benim yüzümden öldü!! Babamın annem öldüğü halde benimle bu kadar ilgilenmesine dayanamıyorum anladın mı ? dedi ve kafasını sıraya gömüp ağlamaya başladı.. Yaşı küçük olduğu için çok duygusal davranıyordu.Ama elinden de bişey gelmiyordu...
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:35 pm

Çocuğun ani çıkışına ve başını sıraya gömüp ağlamaya başlamasına yalnızca gözlerini devirdi.Ve biraz sakinleşmesini bekledi.Ağlayan biriyle konuşmanın nasıl zor olduğunu birinci kişiden olmasa da biliyordu.Eh,zamanında kendisini yatıştırmaya çalışan ailesinin çabalarını unutmak mümkün sayılmazdı.Gereksiz düşüncelerini kafasından çıkardı ve birkaç dakika sonra çocuğun ağlaması durmuşken konuşmaya devam etti;"İçindekileri dışarı bu kolay yansıtmamalısın velet.Daha küçük olmanı ve yaşadıklarını,eh bir nevi anladığımı söyleyebilirim.Ama kendini bu kadar çabuk salarsan sonraları ne olacak?Benimde geçmişimin çok harika olduğunu söyleyemem.Ama ben herşeye sırtımı dönmedim.Kendimi insanlardan,dünyadan soyutlamış olabilirim.Ve kabul ediyorum da,öyle yaptım.Ama her gün,her saat kasaba için çalışmaya,sorumluluklarımı yerine getirmeye dikkat ettim."Hafifçe içini çekti ve mırıldandı;"Eminim o da böyle isterdi."Oturduğu sandalyeden kalktı ve sandalyeyi eski yerine koydu.Bir yandan da yeniden konuşmaya başlamıştı;"Anneninde böyle isteyeceğine emin olabilirsin.Hayattan soyutlanman kendi sorunun,ona hiçkimse karışamaz.Ya da birşey diyemez.Ancak köy için sorumluluklarını yerine getirmek zorundasın.Eminim annen bunu istemiştir."Yavaş adımlarla bir tebeşir aldı ve tahtanın tam ortasına Konoha'nın sembolünü çizdi.Ve ondan iki çizgi çıkararak çizgilerin ucuna birkaç şey yazdı.Ardından tebeşir hala elindeyken anlatmaya başladı;"Konoha'nın sistemi iki parçalıdır.Senin benim gibi "ninjalar" ve normal halk."Ninjalardan yine iki çizik çıkardı ve onlara da birşeyler yazdıktan sonra devam etti;"Ninjalar da ikiye ayrılır,kasaba dışına çıkıp görevlere gidenler ve kasabada kalıp kasaba işlerini yapanlar."Sonra gidip normal halktan bir çizgi çıkardı ve onların uçlarına da birşeyler yazdı."Halkın görevi yardımcı işlerde bulunmaktır.Kullandığımız herşeyi halktan bireyler üretirler,savaşta kullandığımız silahları döverler,kaldığımız binaları bile onlar yaparlar."Sonra tahtanın yeniden en ortasına gidip tebeşir ile Konoha'nın simgesine dokundu;"Bu işleyen bir sistemdir.Ama sistemin bir parçası dahi çalışmassa ne olur?Ninjaların işlerini yapmadığını düşünelim.Köyü kim korur?Köyün işlerini kim halledebilir?Köy için kim savaşır?Ya da normal halkın işini yapmadığını,savaş sırasında kullandığımız silahları kim döver?Binalarımızı kim yapar?Kullandığımız herşeyi kim üretir?Kimse.."Tebeşiri yerine bırakıp çocuğun sırasının önüne geldi ve devam etti;"Sistemin bir parçası bile çalışmassa ne olur ha velet?Şimdi kaldır o koca kafanı ve artık başlayalım,bir an önce çıkmak istiyorum.Acıktım."

RP Out: Felsefe yapmayaçalıştım ama beceremedim galiba Laughing
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 7:50 pm

Rei,ninjayı dinliyordu.Sözlerinde doğruluk payı tabiki vardı ama ...Annesinin ölümüne sebep olmuştu.Kendi düşünce yapısına göre o ninja olmayı haketmiyordu.O bu sistemin bir parçası olmayı haketmiyordu.. O hiçbişeydi.Vicdan azabı duyuyordu..Bu,bu çok ağırdı..

Rei, kafasını yukarı kaldırdı ve Peki ..Peki benim gibi canavar bir insan ninja olmayı hakediyor mu sence ?Daha kaç kişinin annesini öldürmemi istiyorsun he ?Sistem böyle mi işliyor ?Ben bu sistemin bir parçası olmayı haketmiyecek kadar kötü bir şey yaptım anlıyor musun beni?Şimdi sadece babamın gönlü olsun diye derse başlayalım .. dedi.Ayağa kalkıp sırt çantasını kollarının arasından kurtardı ve masanın üzerine bıraktı.Derse hazır olduğunu göstermeye çalışıyordu. Halbuki elleri titriyordu.Bir günü daha insanların onu sorgulaması yüzünden üzgün geçmişti.Karşısındaki artık onun için uyuz bir kişi değil sadece bir kişiydi.Ona sadece boş boş bakabiliyordu.Gözünde tek bir ışıltı bile yoktu..
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 8:15 pm

"Evet velet,canavarlar da ninja olabilir." Cümlesi bitince yavaşça geri çekildi ve çocuğun hazırlanmasını bekledi.Sonunda onu ikna etmeyi başarmıştı.Hiç yoktan iyidir dedi kendi kendine.Çocuk hazırlanmış görünürken yavaşça karşısına geçti ve ellerini birleştirerek "Henge." dedi.Az sonra orjinalinin karşısında bir kopya Rei bulunuyordu.Mekato birkaç saniye böyle kaldıktan sonra jutsuyu bozdu ve çocuğun ifadesine aldırmadan bezgin sesiyle anlatmaya başladı;"Buna henge denir.İstediğin herhangi bir kişi yada cismin şekline girebilirsin.Yapman gereken tek şey ellerini birleştirip bir chakra akımı oluşturmak ve chakranı yoğunlaştırarak dönüşeceğin kişiye yoğunlaşnmaktır.Şimdi sıra sende." Cümlesi bittikten sonra başını hafifçe sağa sola eğip uyuşmuş boynunu esnetti.Ardından çocuğun ne yapacağını izlemek için ona döndü.
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 8:40 pm

Henge mi?Henge !!Çok garip bişey olsa gerek.. Nasıl yapacaktı ki ...Karşısındaki chakra diye bişeyden bahsetmişti.Chakra ne demekti ki ?Ne olduğunu söylemediğine göre herkesin bildiği bişeydi bu chakra .. Sormaya korkuyordu. Emindi ki bütün veletler bunu biliyordu.Cahilmiş gibi görünmek istemiyordu.Bu onun en nefret ettiği şeylerden biriydi.Senseinin bakışları altında eziliyordu.Daha nasıl durabileceğini bile bilmiyordu.Karşısında duran kişi hakkındaki duyguları gene değişmişti.O gerçekten uyuz biriydi.Ne ki bu chakra şimdi ?Aslında biliyordu chakranını ne olduğunu kendi kafasında bir şekil belirmişti chakra ,bütün saçmalayan aptal aptal konuşan bir yaratık gibi bişey olsa gerekti.Odaklanmak ne yahu ?Reiye çok zor şeyler söylüyoırdu.Hayatında boş bakmaktan başka bişey yapmayan bir velede nasıl odaklan dikkatli dinle gibisinden şeyler söylebiliyorlar ki?İçindeki eziklik duygusunu bir de gerizekalılık duygusu kaplamıştı..Senseiyi keklemeye çalışmaktan başka çaresi yoktu...

Rei,yavaşça ellerini birleştirip bembeyaz gözlerini uyuz kişinin üstüne dikti ve tam söyleyecekti ama olmuyordu.Kelime neydi ya ?.. Hönge?Henga? ...Tamam beceremiyordu...Bir kelimeyi dahi aklında tutamıyordu.. Konohalılar Hyuuga ailesinden brinin bu durumda oılduğunu görse köyü terk ederdi herhalde... Öhöm! neyse.. Rei ellerini bıkmış bir tavırla birbirinden ayırdı ve sorularını sormaya başladı..Birincisi .. Yapamıyorum..2. si öğrenmek istemiyorum.3.sü chakra ne? 4. sü de o gösterdiğin şeyin adını unuttum !!Rei hepsini bir çırpıda söyleyip rahatlamıştı...Şu anda sadece mekatoya abzürt abzürt bakıyordu.Daha öğrenmesi gerken çok şey vardı...
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 8:51 pm

Hızlı gelen sorular karşısında yalnızca hafifçe gözlerini kısıp bekledi.Çocuk sorularını bitirip derin derin soluklanmaya başladığında bezgin sesiyle cevap verdi;"Bir yapacaksın,iki isteyeceksin."Ardından çocuğa garip garip baktı.Chakrayı bile bilmeyen bir velet ha?Nasıl birşeyler öğretilebilirdi ki şu ukala velete?Yavaşça iç çekip gözlerini devirdi ve konuşmaya başladı;"Bir Hyuuga olarak bunları bilmemen çok çok garip.Ama yine de normal karşılayabilirim.Chakra bir nevi enerjidir.Vücutta sürekli akış halindedir,ve biz jutsuları yaparken chakramızı kullanırız.Chakra sisteminde akış noktalarına tenketsu denir.Ve bu tenketsular bir Hyuuga olarak seni çok fazla ilgilendiriyor.Teorik olarak chakra bu.Bununla ilgili herhangi bir kitap açıp okumuş olsaydın ne kadar kolay anlaşılabilir olduğunu anlayabilirdin.Ama şuan için problem değil,sana yeterli olanı verdim.Sen yalnızca chakranı,yani enerjini ellerinde toplayama çalış.Ve dört,henge."
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:06 pm

Rei anlamakta güçlük çeksede birazda olsun bişeyler anlamıştı.Yani chakra sandığı gibi bişey değilmiş.Evet chakra neydi enerji.. Tekniğin adı.. Aahh neydiya .. Heh henge evet Rei bunları aklından geçiriyordu... Akılda kalması gerekiyordu.Tenketsu dediği şeyden hiç bişey anlamamıştı.Amaan salla akademiyi bitirip bırakıcaktı zaten bu işleri....

Rei,karşısındakinin anlattıklarını uygulamak için yola koyuldu.İçinden sürekli analiz yapıyordu.1.Elleri birleştir.. 2. chakra yoğunlaş 3. henge de !! Rei ağır ve boşa yapıyormuş gibi ellerini birleştirdi.Evet ilk aşama tamamlanmıştı .. tamamlanmıştı tamamlanmasına da 2. aşama nasıl olucaktı.Onda bir enerji mi vardı.Varsa da nasıl bişeydi?Ne zaman enerjik olurdu?Onun için enerjik olmak mutlu olmak gibi bişeydi.Çünkü anca mutlu olduğu zaman enerjik olabiliyordu. Bu da onun chakrasına odaklanmasını bi hayli güçleştirir demekti.Ama bunu burda,şu anda başarmak zorundaydı.En azından bir daha yapmamak üzere.. Mutlu olduğu anları düşünebilirdi mesela..Evet Babasına sarıldığı anlar ..Onun omzuna atılışı o zmn vücudunda gerçekten büyük bir enerji patlaması olabiliyordu..Yavaş yavaş enerjiyi hissediyordu.Onu iyice hissettiği an Hönge diye bağıracaktı.. Babasını düşünüyordu.Sürekli güzellikleri düşünüyordu.İyice kıvama geldiği an normal bir tonda Henge! dedi ve etrafa bakınmaya başladı.Babasına dönüşmek istemişti.Çünkü sadece onu görünce enerjik oluyor ve sadece onu hayal etmişti...Olmasını temenni ediyor gibi bir bakışı vardı.Çünkü hemen şu lanet olası akademiden kurtulmak istiyordu.
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

exp : 33110

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:13 pm

'Hyuuga Rei' üyesi bu işi tamamladı : Zar atmak

'20lik Zar' : 14
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:21 pm

Hafif bir pof sesiyle karşısındaki Rei yok oldu ve yine byakugana sahip bir adam belirdi.Bu veledin babası olmalıydı.Ancak dikkatini birkaç şey çekmişti,adamın kulakları ve burnu biraz fazla mı büyüktü?Orjinalinin böyle olmamasını diledi içinden hafifçe.Bir yandan da çok nadir olan şekliyle yüzünden hafif bir sırıtma geldi ve geçti.Ancak geneli kusursuzdu."Tebrikler velet." dedi Mekato gözlerini devirirken hafifçe;"Şimdi kawarimi'ye geçeceğiz.Bazı durumlarda çok gerekli olabilir.Bir nesne ile yer değiştirirsin.Beni izle"ellerini yine birleştirdi ve birkaç saniye sonra "Kawarimi no Jutsu." dedi fısıltıyla.Bir an sonra kürsünün arkasında o vardı,kendi yerinde ise sandalye.Yavaşça yürüyerek yeniden çocuğun yanına geldi ve sandalyeyi aldığı gibi eski yerine koydu."O kadar zor bir iş değil,yalnızca yeniden chakranı yoğunlaştır ve yer değiştireceğin şeye yoğunlaş.Sandalye şuan için iyi bir seçim,yoksa kendini bir duvarın içinde sıkışmış bulabilirsin.Jutsu ismi biraz karışık olabilir,ondan birkaç kez tekrar edeceğim,kawarimi,kawarimi,kawarimi.Yeterli olur sanırım."
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:36 pm

Rei ,inanamamıştı..Kendisi ninjalıkla alakası olmayan biri.. Nasıl oldu da başka birine dönüşebildi.. Daha şaşkınlığı bile üzerine atamadan uyuz kişi 2. tekniğe geçti.. Adını da unutmaması için 4 5 kere falan söyledi.. Rei emindi.. Adı kesinlikle kawarimiydi.. Müthiş.. Kawarimi..Ilk defa ihtiyaç olmadna bi şeyi ezberinde tutmuştu..Hengeyi başarması bile bu kadar bir özgüven getirmemişti ona çünkü onun için bir anlam ifade etmiyordu.. Evet yapacağı şey belliydi.. Bir objeyle yer değişecekti.. Rei 2. analizini yapmak için yola koyuldu.. 1.Elleri Birleştir.. 2.Chakrana yoğunlaş 3. Gideceğin yere odaklan 4.Kawarimi!! Evet bu biraz da zordu .. Ama Rei çabu kurtulmak için bunu da başarmalıydı.. Artık gerçekten çok sıkılmıştı.Babası şu halini görseydi Rei nin kendisini ne kadar çok sevdiğini anlardı.Resmen ninjacılık oynuyordu..

Rei,her zamanki gibi uyuşuk uyuşuk ellerini birleştirdi.Sonra gene o chakra denen şeye yoğunlaşmaya başladı.Ama bu seferki daha bi başkaydı.. Babasıyla yer mi değiştirecekti.I-ıh çok saçmaydı.Bu yüzden başka enerjik olduğu anları hatırlamaya çalıştı.Birazcık kafanı yormalıydı.Içinden sürekliHadi Rei bul bişeyler.. diyordu ve o an geldi..Evet Rei nin aklına bişey gelmişti.. Sinir krizleri..O anlarda deliiyordu..Hatta bu enerjiklik başka bişeyden dolayı oluyordu.Sanırım bu şey nefret .. Sinir olmaktan geliyordu.. Mesela az önceki ağladığı olay olabilirdi Kawarimiyi yapmanın kaynağı ..Neydi sebebi .. O gıcık herif miydi..Evet kesinlikle oydu....

Rei şu anda o anı tekrar yaşamak istiyordu.ve yaşıyordu da sinirleniyordu.. Bu da onda enerji birikmesine sebep olabilirdi.. İçinde tekrardan hengedeki gibi bir kıpırtı olduğunu hissetmişti.Doğru zamanı bekliyordu.. Yerdeğişeceği kişi de belliydi.Gıcık senseiyle konuştukları o masa.... !! Doğru an geldiğinde gene aynı düzgün tonda o ilk hatırlayabildiği kelimeyi söyledi ..Kawarimi! ..

En son Hyuuga Rei tarafından C.tesi Haz. 20, 2009 9:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:36 pm

'20lik Zar' : 14
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 9:54 pm

Çocuğun kawarimi demesinin üstünden birkaç saniye geçtikten sonra jutsu ancak başarılı olabildi.Ama ne olursa olsun başarmıştı.Masanın yerine geçbilmişti."Tebrikler velet" dedi Mekato yine. "Ama geciktin,bu bir savaş sırasında ölümün demek olur." Yine de gayet başarılıydın.Şimdi sonrakine geçelim.Bunun adı Bunshin no Jutsu.Kopyalarını yaratmanı sağlar.Ama bu kopyalar fiziksel olarak hiçbir anlam ifade etmez.İlüzyon gibidirler,birşeye dokundukları an yok olurlar.Rakibi şaşırtmak için kullanılabilir.Basit ama yararlı bir jutsudur." Ellerini yeniden birleştirdi ve fısıldadı; "Bunshin no Jutsu." iki yanında birer tane kopyası belirirken çocuğun ifadesini yeniden yoksaydı ve klonları yoketti.Çocuğa jutsu ismini tekrarlaması iyi oluyordu,bu sebeple her ihtimale karşı birkaç kez daha söyledi ve sırayı çocuğa verdi..
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:13 pm

Rei,artık gıcık demekten tükendiğim ama hala Rei nin adını bilmediği senseiye dönüp Savaş sırasında he ? Çok komiksin !! Hahahaha..Bu teknikleri bugünden sonra hiç kullanmayacağını adı gibi biliyordu.. Neyse şimdi bunları öğrenmenin zamanı değildi.Bu tekniğin adı da Bunshin di.. Evet Ne garip dimi Bunshin.. Başka bi adı falan yok mu bunun Bunshin ne .. Tamam kendinden bi tane yapıcak.. Ve bu klonların sadece bir iliyon olduğunu bilicek..Ama bu klonları nasıl yaratıcaktı?Artık chakrayı iyiyi kötüyü düşünüp aman işte bi yerlerden buluyordu.Ama o chakrayı nasıl kullanacaktı.? Zordu gerçekten zordu..Neyse deneyecekti .. Şimdi tekrardan bi analiz edelim.. 1.Elleri birleştir 2. chakra zımbırtısına odaklan 3.?? 4. Bunshin.. olmuyordu.. Düşünmeliydi...Şimdi Bu Bunshini nasıl düşünmeliydi.Kendinden bir parça gibi mi .. Yoksa kendisinin bir yansıması gibi mi .. Kendinden bir parça olarak görseydi eğer fiziksel hareketleri söz konusu olabilirdi.. Yani temeli bu olurdu en azından ama diğer türlü ..Yansıma zaten hayalidir.Yalancıdır.Şaşırtıcıdır..Evet Rei birazcık düşünerek sonuçlara kolaylıkla gidebiliyordu..Rei şimdi 3. adım olarak Klonu kendisinin,kendi duygularının enerjiyle açığa çıkmış hali gibi bişey seçmişti... Rei 3. aşamayı da belirlediyse bunshin denen şey için gerekli hazırlıklar yapılmış demektir....

Rei,ellerini gene 2 tekniktede yaptığı gibi sakin sakin birleştirdi.Ilk aşama nedense çok kolay oluyordu.. 2. aşamaya gelmişti..Eee bu sefer neler düşünebilirdi enerji birikmesi için?Hmm.. Rei nin kafasına bir soru daha takılmıştı ama bunun da bir cevabı vardı.Madem bu benim kopyam olucak hem mutlu hem de mutsuz anlarımı düşünüp chakrayla birleştirerek dışarı yansıtmalıyım .. Evet .. Doğru cevap Rei .. Herkesten 100 puan sana !! Rei mutlu ve mutsuz anlarını bir arada düşünüp yoğurmaya başladı.. Surat ifadesi kas gevşetici imiş bir insan gibi sürekli değişiyordu.. Ama bunu şimdi düşünüp konsantreyi bozmamalıydı.. iyice emin olduktan sonra yanına döndü orada kendisi gibi bişey varmış gibi düşünmeye başladı.Bu sırada hakimiyetini kaybetmemeye çalışıyordu.. Iyice kafasında Rei nasıl biridir gibi bir plan çizdikten sonra bu güzel anı bozmadan hemen bu sefer diğerlerine göre daha kısık bir ses tonuyla Bunshin!dedi.. Yaptığını ve yapabildiğini umuyordu..Hava da iyice kararmıştı.. Eve nasıl gideceğini bilmiyordu.Karnı da acıkmıştı.. Berbat bir haldeydi anlayacağınız ..
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:13 pm

'20lik Zar' : 4
Ryuusuke Mekato
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Ryuusuke Mekato

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:19 pm

Karşısındaki çocuğun Bunshin no jutsu demesinden sonra birkaç saniye geçti,sonra on saniye oldu.Ancak klonlar oluşmadı.Eh,o kadarda kötü değildi.Bunun dışındaki herşeyi yapmıştı.Sorunu ne olabilirdi ki?Tek problem chakrasını yeterince yoğunlaştıramamasıydı."Tekrar aynı şekilde dene,ancak bu kez kendini o kadar zorlama.Az önce kafanı çok fazla doldurdun.Jutsuları yapmak için sakin bir zihin gerekir.Yalnızca zihnini boşalt ve yoğunlaş."
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:39 pm

Rei ,yapamadığında hafifçe sırıtttı.Demekki mutluluk ve mutsuzluk ayaklarını artık yutmuyodu bu teknik .. Olsun .. Rei düşündüğünde bakın dikkatinizi çekiyorum sadece düşündüğünde insana benzeyen biriydi..Very Happy:D

Neyse konumuz bu değil .. Rei senseinin dediklerine tip tip baktı.. Yani gene dinlemiyormuş havası verip aslında dinledi.. Zihninin bu jutsuda boş kalması gerekiyormuş.. Naısl olucak len .. Enerjiyi nereden bulucan Rei.. Hmm tek çare var Düşün .. Hmmmm ..Nasıl olabiliiir.. Şu anlık teknik yapımı için tek sorun enerjinin kaynağıydı.Zihin boşaltmakla ilgili..Acaba sensei bozuntusunun kastetiği şey neydi?Nasıl yapılabilir..Aahh evet Sonunda buldu Klonu yaparken zihnini boşaltmalı yani tamamiyle düşüncelerinden arınmalı o bütün düşünceler klona geçmeli hı hı evet .. Klon haliyle beyinsiz olunca oluşmadı..Evet Rei buna böyle bir yoruma getirmişti..

Rei,ellerinin birleştirip bütün anılarını gözlerinden geçirip chakrasını vücudunda topladı.. Ardından yanında bir tane klon varmış gibi düşünmeye başladı...Bütün enerjisini o klona veriyormuş gibi evet vücudunda değişimler oluyordu.Kafasını da boşlatmaya uğraşıyordu.Şu anda içinden Evet zihin boş ,zihin boooşş diye bağırıyordu..Bi an önce bu işkence bitmeliydi.. Evet bitmeliydi...Tamamiyle bitirdiğini düşünüdkten sonra Bunshin! dedi..
DM
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi

B sınıfı Empty
MesajKonu: Geri: B sınıfı   B sınıfı Icon_minitimeC.tesi Haz. 20, 2009 10:39 pm

'20lik Zar' : 7

B sınıfı
1 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
 Similar topics
-