Naruto TR RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hos Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Başvuru masası

4 posters
YazarMesaj
ADMİN
Akatsuki Lideri
Akatsuki Lideri
ADMİN

exp : 24065

Başvuru masası Empty
MesajKonu: Başvuru masası   Başvuru masası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 5:28 pm

Akedemiye kaydolmak isteyenler buraya katılım rpsi yazmak zorundalar.

Akedemide;

Temel Bilgiler

El Mühürleri

Bunshin No jutsu

Kawarimi No jutsu

Henge No Jutsu

öğretilir.Akedemiden mezun olanlar bu jutsuları tamamen öğrenmiş kabul edilir.

Akedemiye kaydolmak için aşağıdaki formu doldurup yollamanız yeterlidir.

Öğrenci Adı:

Öğrencinin Yaşı:

Öğrencinin Clanı:

Öğrencinin Velisi:

Öğrencinin Velisinin Yakınlığı:

Öğrencinin Velisinin Clanı:
https://narutorp.catsboard.com
Iori Yagami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Iori Yagami

exp : 16283

Başvuru masası Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru masası   Başvuru masası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:14 pm

Sabah Şafak Sökerken,Henüz Kiri Sislerden Kopmaya Çalışıyordu..Baygın Bir Hal Esir Almıştı Asi Bedenimi,Zaman Akıyordu Durmaksızın ve Merhametsizce...Camdan Bakmak İstediğimde Henüz Güneşi Göremediğim İçin İçim Burkuldu ve Bir Aşk Sarhoşu Gibi Kendimi Yatağa Vurduğumda Önemli Olan Birşeyler Aklımı Kurcalamaktaydı..

"Evet"

Dedim Kendi Kendime Bugün Akademiye Gitmeliydim...Çünkü Babam Artık Gitmem İçin İzin Vermişti Sabırsızca..Çünkü O Da Oğlunu Bir Taijutsu Ustası Olarak Ömrü Yetsin Diye Görmek İsterdi...Artık Onun İşkencelerinden Kopmaya Başlıyordum..İçimdeki Heyecanın Soğuk Hisleri Derin Beynime Saplanıyordu..

Kalkıp Lavaboya Yol Aldığımda Babam Karşımdaydı ve Hiç Olmadığı Kadar Sakindi..Elini Omzuma Koyarak :

"Çabuk Ol..Tamam Mı?"

Diyince Hemen Kaşlarımı İndirerek Sert Bir Biçimde Selam Verdim..Babamın Emekleri Boşa Gitmeyecekti...

Lavaboda Yüzümü Yıkadıktan Sonra Kendime Geldiğimi Hissettim ve Defalarca Yüzüme Su Vurdum..Soğuk Hisler Hissizleşsin Diye!

Lavabodan Çıktığım Gibi Derin Bir Heyecanla Odaya Daldım ve Üstüme Klasik Kıyafetlerimi Giyerek Aynaya Bir Baktım ...

Başvuru masası Kofmi2ioriyagami

Gerçekten Çok Büyük Gösteriyordum Babamın Demesi Gibi Vahşi ama Disiplinli ve Ciddi Bir Suratım vardı!

Kimseyi Uyandırmadan Evden Çıktım..Sokakta Derin Bir Sessizlik ve Sadece Ürperten Rüzgarın Uğultusu ve Saz Dostları Sanki Yeni Güne Lanet Ediyorlardı..Sisin İçinde İlerlerken Yol Bulmak Bir Yabancı İçin Zor Olabilirdi...

Karlar Batmam İçin Çok Müsaitti..Buralarda Ne Zaman Fırtına Olacağı Belli Olmazdı...Elleri Cebinde Vahşi Bir Melodi Islıklarken Geldiğini Farketti ve Okula İfadesiz Biçimde Baktı ve Ardından:

"Hazır Olun İşte Beklediğiniz Kızıl Oğlan!"

Diyerek İçeri Girdi..İçerdeki İnsanlar Pek Mütevazıydı ve Bu Olay Iori İçin Pek Normal Değildi ama Ortama Alışmak Onun Yükümlülüklerindendi...Kayıt Masasına Doğru İlerlerken Burundan Derin Bir Nefes Alarak Beynine Kazıyan Soğuk Hisçi Ruhları Kovdu ve Kendinden Emin Bir Biçimde Masaya Yaklaşarak:

"Kayıt Yaptırmam Lazım!Acaba Bir Kişilik Boş Yeriniz Var Mı?"

Diye Sordu ve Elleri Cebinde Cevabı Dinliyordu...
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

exp : 26964

Başvuru masası Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru masası   Başvuru masası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:33 pm

"Hmm demek kayıt yaptırmak istiyorsun.Savaştan sonra daha yeni kurulmamıza rağmen hemen akedemi açıldı ve sanırım sen bu akedeminin ilk öğrencisi olacaksın.Kaydını tamamlamak için bir forma ihtiyacım var ancak.Bu formu doldurursan kaydını yapabilirim."
Chuunin dolabına doğru eğildi.İçerideki kağıt yığınları arasından bir tanesini çekip aldı ve öğrenci adayına verdi.
"Bunu doldurduğun zaman kaydını tamamlayacağım.Sonra A sınıfında derse başlayabilirsin."

Rp Out: Form ilk mesajdadır...
Iori Yagami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Iori Yagami

Başvuru masası Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru masası   Başvuru masası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 6:46 pm

Iori Kendisine Uzatılan Forma Bakıp Gülümsedi ve Eline Aldıktan Sonra Kendi Kurumuş Kanlı,Kırık Kalemini Eline Alarak Doldurmaya Başladı..Kalemi Görünce Ruhu Sakinleşmiş ve Kağıdı Doldururken Yavaşça Yazıyordu..
Öğrenci Adı:Iori

Öğrencinin Yaşı:14

Öğrencinin Clanı: -

Öğrencinin Velisi:Soiree

Öğrencinin Velisinin Yakınlığı:Baba

Öğrencinin Velisinin Clanı: -

Kağıdı Doldurduktan Sonra Kalemini Sıktı ve:

"Seni Unutmadım Meiyo!"

Dedi ve Gözünden Gelen Tek Damla Kağıdın Damgası Olmuştu...Kağıdı İleri Sürdü ve:

"Bundan Sonra Ben Olacağım!Kimse Merak Etmeye Gerek Duymasın!"

Dedi ve Kalemini Cebine Koyarak,İçinden:

"Zaman Bugün ve Zamanımız Gelişebilecekler Kafilesinde Yolculuğu Zamanın Kim Olduğunu Bilerek İlerlemek!"

Dedi ve Kağıdı Bıraktı...
Shodaime Yami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Shodaime Yami

exp : 26964

Başvuru masası Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru masası   Başvuru masası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 7:01 pm

"Hmm oldukça garip bir çocuk"
Aklından bunları geçiriyodu o sırada Chuunin.Çocuğun söylediği sözler biraz garip gelmişti ona.Şaşkınlıkla çocuğun formunu aldı.Elinde süzülen kağıdı yavaşça masanın öbür ucuna koydu.
"Sanırım buradaki işin bitti.Bundan sonrası sana kalmış derslerini takip edersen çabucak genin olup sonrada iyi bir shinobi olabilirsin."
Yüzündeki şaşkınlık ifadesi hala dağılmamıştı Chuuninin
Iori Yagami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Iori Yagami

Başvuru masası Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru masası   Başvuru masası Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 7:07 pm

"Fazla Ruhsuz Olabilirim Kusra Kalmayın"

Dedi ve Başı Aşağıda A Sınıfını Aramaya Koyuldu ve Elleri Cebinde Terlemişti..Dışarı Çıkartıp,Çırptığında Elindeki Kurumuş Kanlı Kalemin Nemlendiğini Farketti ve Elini Sokmayarak İlk Koridora Girdi ve Soldaki

"A Sınıfı"

'na Yöneldi...
Kael
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Kael

exp : 16246

Başvuru masası Empty
MesajKonu: Geri: Başvuru masası   Başvuru masası Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 6:29 pm

Kael bu olayı kafasına bukadar taktığına inanamıyordu aslında hiçbirşeyi ciddiye almayan Kael shinobi olmaktaki ilk admını atarken heycanının önüne geçememişti

Kısa bir yürüyüş sonrasında ....

Kael akedemi binasının önüne gelmişti bile çok heycanlı olduğu herhalinden belli oluyordu içeri girdiğinde görevli olan bir chuunin yada başka birisini arıyordu ....

Başvuru masası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Başvuru Masası
» Başvuru Masası