Naruto TR RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sitemize Hos Geldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Chuunin Exam

3 posters
YazarMesaj
ADMİN
Akatsuki Lideri
Akatsuki Lideri
ADMİN

exp : 24065

Chuunin Exam Empty
MesajKonu: Chuunin Exam   Chuunin Exam Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 1:40 pm

Chuunin Exam Kararlaştırılıp En yakın zamanda Yapılacaktır.Bu başlık altından gelişmeleri takip edebilirsiniz...
https://narutorp.catsboard.com
Hyuuga Rei
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Hyuuga Rei

exp : 16479

Chuunin Exam Empty
MesajKonu: Geri: Chuunin Exam   Chuunin Exam Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 10:10 pm

Ya niye bu kadar acele ediyoruz ki .. Daha bizim senseimiz yok ... Daha göreve çıkmadık .. Daha ben Byakugan ı aktive etmedim... Daha kimse birbirini tanımıyo...
ADMİN
Akatsuki Lideri
Akatsuki Lideri
ADMİN

exp : 24065

Chuunin Exam Empty
MesajKonu: Geri: Chuunin Exam   Chuunin Exam Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 10:12 pm

Antremanlara ve görevlere çıkabilirsin msn adresim yoluyla bana ulaşırsan antremanlarını birlikte yapabiliriz...

Bunun yanısıra hala Chuunin Examin tarihi kesinleşmedi...
https://narutorp.catsboard.com
Natshukime Nagami
Akademi Öğrencisi
Akademi Öğrencisi
Natshukime Nagami

exp : 17065

Chuunin Exam Empty
MesajKonu: Geri: Chuunin Exam   Chuunin Exam Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 3:51 am

Hyuuga Rei kanaatime göre Suna'ya bir kaç kişi daha geldiğinde Chuunin sınavları neden olmasın ? Ayrıca Sensei'ye ne gerek varki ? Göreve de çıkmadıysan bu senin sorunun, tek kişilik yapabileceğimiz görevler var şuan. Hatta yapanlar bile var, bende 2 tanesini yapmış bulunmaktayım. Byakugan'ını aktive etmediysen daha sıkı çalışıp etmeye çalışmalısın. Unutmaki Neji şu zamanda Rokujuuyonshou bile yapıyordu. Ayrıca savaşırken birbirimizi tanımamız gerekmez. Haa bu arada aslında haklısın belki biraz erken. Henüz sadece 2 köy ve en fazla; yaklaşık olarak 10 kişi var. Bu kadar az kişi ile olmaz... Aynı düşüncedeyim ancak; hızla ilerlememiz gerektiğini düşünüyorum. Ne kadar fazla kişi olursak chuunin olmamız o kadar zorlaşır ve rütbe atlamamız geç kalır. Bunun olmasını istemem...

Chuunin Exam
1 sayfadaki 1 sayfası